عضویت گروه مشاوران توسعه فرصت فردا در شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام

14آذر 1401
0 نظر

گروه مشاوران توسعه فرصت فردا در راستای تقویت ارائه آموزش‌های آزاد مجازی و جذب و تبادل دانشجو به خانواده بزرگ شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام پیوست.

به گزارش روابط عمومی شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام، مشارکت در برگزاری دوره‌های آموزش مجازی آزاد، جذب و تبادل دانشجو، جذب اعضای جدید و فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و تجاری‌سازی دانش از محورهای اصلی مورد تاکید در این همکاری‌ها خواهد بود.

گفتنی است گروه مشاوران توسعه فرصت فردا از سال 2009 میلادی با اخذ مجوزهای لازم از وزارت آموزش‌عالی کشور جمهوری ترکیه، در زمینه‌ جذب دانشجو و اخذ پذیرش دانشجویی، خدمات آموزشی و دوره‌های آمادگی برای تحصیل در دانشگاه‌های بین‌المللی فعالیت می‌کند.

گفتنی است شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام یکی از شبکه‌های وابسته به “کامستک” کمیته دائمی همکاری‌های علمی و فناوری کشورهای هم‌پیمان در سازمان همکاری‌های اسلامی است که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران میزبانی از آن را بر دوش دارد. این سازمان فرامرزی، پایگاهی سرشار از دانایی و توانایی است که با آرمان دادگری، ژرفایش و پایایی دانش و اندیشه‌ و توانمندسازی آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مهارتی جهان اسلام، در گسترش آموزش‌عالی همگانی استوار بر فناوری هوشمند می‌کوشد.

پیام بگذارید