عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با انجمن صنفی کانون های فنی و حرفه ای آموزشگاه های آزاد کشور

22آذر 1401
0 نظر

در راستای عقد تفاهم‌نامه مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با انجمن صنفی کانون های فنی و حرفه‌ای آموزشگاه‌های آزاد کشور مقرر گردید که همکاری های دوجانبه بابت ارائه خدمات آموزشی و امور بازرگانی ، برگزاری همایش‌ها و کنفرانس و کارگاه های آموزشی همراه با ارائه گواهینامه نامه مربوطه، صورت پذیرد .

در سال ۱۳۸۳ پیرو سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر تقویت بخش های خصوصی و احاله تصدی گری های دولت به بخش های توانمند غیر دولتی کشور، کارفرمایان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای مبادرت به ایجاد تشکیلات سیستماتیک و منسجم نمودند.
از اهداف تشکیل این انجمن میتوان به موارد ذیل اشاره کرد :
-آموزشگاه ها دارای تشکیلات یکپارچه و منظمی می گردند و به وحدت رویه می رسند.
– پیگیری بسیاری از امور مربوط به آموزشگاه ها به انجمن واگذار گردد.
– این تشکیلات وظیفه راهبردی و نظارتی آموزشگاه ها را بعهده گیرند.
-این تشکل ها مشکلات و معظلات مربوط به آموزشگاه ها را حتی المقدور مرتفع نمایند.

گروه مهاجرتی – بازرگانی تی.اف.اف از سال 2019 در قالب انجام خدمات تحصیلی آموزشی در خاک ترکیه شروع به فعالیت نمود.
این گروه در ابتدا با مجوز از وزارت آموزش عالی ترکیه صرفا به انجام خدمات اعزام دانشجو و برگزاری دوره های حاضر سازی جهت تحصیل در ترکیه و آلمان می‌پرداخت؛ اما با گذشت زمان و توسعه زیرساخت ها، تی.اف.اف به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های مهاجرتی در سایر زمینه های مورد تقاضا در امر مهاجرت و انجام امور بازرگانی (تامین مواد اولیه برای داخل و یافتن فرصت صادرات برای محصولات ایرانی در خارج از کشور) به ارائه خدمات ادامه داد.
آمادگی تی.اف.اف با مجوز مذکور از وزارت متبوع در جمهوری ترکیه، طرف قرارداد رسمی دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه به منظور برگزاری دوره های آموزشی مهارت محور در رشته های مختلف آرایشی، بهداشتی، آشپزی، مدیریت و … برای اداره ها و ارگانهای مختلف همراه با ارائه گواهینامه بین‌المللی از این دانشگاه ها می‌باشد.
اکنون آکادمی مهاجرتی بازرگانی تی.اف.اف با دفتر مرکزی فعال در ایران (شرکت توسعه فرصت فردا به شماره ثبت ۵۸۳۹۲۱) و شعب فعال در شهرهای : مشهد ، شیراز ، بندر عباس و همچنین نمایندگی در کشور هندوستان و کارگزاری در کشور های کانادا ،ایالات متحده آمریکا و آلمان در نظر دارد تا فرایند مهاجرت و امور بازرگانی را تسهیل نموده و به متقاضیان کمک نموده تا در ساختن زندگی دوم خود آرامش بیشتری داشته باشند.

موضوع تفاهم نامه و همکاری مشترک شامل موارد زیر می‌شود:
۱.عضویت موسسه ها و مدرسین کانون در آموزشگاه‌ها، انستیتوها و آکادمی های آموزشی
۲.اعزام مربیان و مدرسین جهت دوره های تکمیلی و آموزشی به کشور ترکیه و یا سایر کشورها
۳.برگزاری دوره های آموزشی توسط آموزشگاه ها و مدرسین کانون در کشور ایران و ارائه گواهینامه
۴.دعوت از مدرسین و اساتید معتبر بین‌المللی جهت تشکیل دوره آموزشی در ایران

همچنین یک کمیته راهبردی مشترک که متشکل از نماینده هر یک از طرفین است جهت پیشبرد امور و البته نظارت بر پیشرفت امور تشکیل شد.

با ما آسمانِ همه جا آبی است.
گروه مهاجرتی- بازرگانی توسعه فرصت فردا

پیام بگذارید