عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با موسسه آموزش عالی زبدگان

22آذر 1401
0 نظر

در راستای عقد تفاهم‌نامه مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با موسسه آموزش عالی زبدگان مقرر گردید که طرفین استفاده هم افزایی از توانمندی های یکدیگر را داشته باشند.

موسسه آموزش عالی زبدگان یک موسسه با بیش از بیست سال تجربه در برگزاری دوره های آموزشی مختلف می‌باشد که به صورت مدرک دانشگاهی و یا دوره های تکدرس ارائه می‌شود
این موسسه چهار دپارتمان مدیریت داخلی ، مدیریت بین‌المللی ، کوچینگ و توسعه فردی و دپارتمان آموزش زبان های بین الملل را دارد می‌باشد .
همچنین یک کلینیک مدیریت کسب و کار که بعنوان یک مرکز مشاوره مدیریتی با استفاده از مشاورین بین‌المللی برای توسعه ، پیشرفت و حل مسائل شرکت ها فعالیت می‌کند، از زیر مجموعه این شرکت می‌باشد .
از دوره های دپارتمان های این مجموعه میتوان به DBA , MBA تخصصی در زمینه های مدیریت ، مالی ، ساخت و ساز ، بهداشت و حقوق اشاره کرد .

گروه مهاجرتی – بازرگانی تی.اف.اف از سال 2019 در قالب انجام خدمات تحصیلی آموزشی در خاک ترکیه شروع به فعالیت نمود.
این گروه در ابتدا با مجوز از وزارت آموزش عالی ترکیه صرفا به انجام خدمات اعزام دانشجو و برگزاری دوره های حاضر سازی جهت تحصیل در ترکیه و آلمان می‌پرداخت؛ اما با گذشت زمان و توسعه زیرساخت ها، تی.اف.اف به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های مهاجرتی در سایر زمینه های مورد تقاضا در امر مهاجرت و انجام امور بازرگانی (تامین مواد اولیه برای داخل و یافتن فرصت صادرات برای محصولات ایرانی در خارج از کشور) به ارائه خدمات ادامه داد.
آمادگی تی.اف.اف با مجوز مذکور از وزارت متبوع در جمهوری ترکیه، طرف قرارداد رسمی دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه به منظور برگزاری دوره های آموزشی مهارت محور در رشته های مختلف آرایشی، بهداشتی، آشپزی، مدیریت و … برای اداره ها و ارگانهای مختلف همراه با ارائه گواهینامه بین‌المللی از این دانشگاه ها می‌باشد.
اکنون آکادمی مهاجرتی بازرگانی تی.اف.اف با دفتر مرکزی فعال در ایران (شرکت توسعه فرصت فردا به شماره ثبت ۵۸۳۹۲۱) و شعب فعال در شهرهای : مشهد ، شیراز ، بندر عباس و همچنین نمایندگی در کشور هندوستان و کارگزاری در کشور های کانادا ،ایالات متحده آمریکا و آلمان در نظر دارد تا فرایند مهاجرت و امور بازرگانی را تسهیل نموده و به متقاضیان کمک نموده تا در ساختن زندگی دوم خود آرامش بیشتری داشته باشند.

در ادامه دو طرف علاقه خود جهت همکاری مشترک به صورت جوینت ونچر در زمینه های زیر را اعلام نمودند:
۱.فراهم آوردن آموزش ها و کارگاه های توسعه توانمندی برای متقاضیان در ایران و خارج از کشور (برای شروع ترکیه)
۲.فراهم آوردن مشاوره های تخصصی مدیریت جهت توسعه شرکت ها در ایران و خارج از کشور
۳.فراهم‌ آوردن خدمات امور مهاجرتی جهت کلیه متقاضیان از قبیل:
-اخذ پاسپورت بین‌المللی
-اخذ ویزاهای بین‌المللی
-اخذ اقامت موقت و دائم بین‌المللی
-انجام کلیه امور کاریابی بین‌المللی
-کلیه خدمات تور و هتل بین‌المللی
-خدمات خرید ملک و سرمایه‌گذاری بین‌المللی
-کلیه خدمات ثبت شرکت بین‌المللی
-پذیرش آموزش های کاربردی در کشور آلمان به همراه امکان جذب و کار (آوسبیلدنگ)
-خدمات مهاجرتی ورزشی
-برگزاری تور های آموزشی همراه با اعطای گواهینامه بین‌المللی معتبر
-همکاری تجاری اقتصادی داخلی و خارجی

همچنین طرفین برای ایجاد دفاتر و ساز و کار‌های مشترک جهت اجرایی نمودن این تفاهم‌نامه توافق نمودند.

با ما آسمانِ همه جا آبی است.
گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا

پیام بگذارید