دوره زبان آلمانی

21آذر 1400
0 نظر

آموزش زبان آلمانی شامل چه مباحثی می باشد؟

برای اشخاصی که به منظور دریافت ویزای کشور آلمان اقدام می کنند نیاز است که دوره زبان آلمانی را پشت سر بگذرانند. به طور کلی برای یادگیری هر زبانی باید 4 مهارت اصلی آن زبان آموزش داده شود. یعنی مهارتهای خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن که در واقع پکیجهای آموزشی زبان باید به نحوی باشد که افراد در این 4 مهارت اصلی زبان آمادگی کامل را برای موفقیت در آزمونها کسب کنند. چون آزمونهایی که برگزار می شود از این 4 مهارت حتما سوالاتی مطرح می شود و این 4 مهارت مورد آزمون قرار می گیرد. بنابراین در پکیج آموزش زبان آلمانی روی تقویت 4 مبحث و مهارت مهم تمرکز می گردد.

اقامت و طول مدت این دوره چقدر است؟

اقامت در ترکیه 1 سال می باشد و درباره زمان این دوره، موسسه TFF استانداردهایی را که مطابق با استاندارهای جهانی است در این زمینه ایجاد کرده که بر اساس این استانداردها سطوح آموزشی آغاز خواهد شد و مراحل آموزشی به ترتیب انجام می گیرد. بدین منظور شخص باید مدت 7 ماه دوره آموزش زبان آلمانی را باید در خاک ترکیه بگذراند و تا مقطع b1 آموزش ببیند و 1 ماه و نیم الی 2 ماه زمان بعد از این دوره آموزشی برای دریافت ویزای کشور آلمان نیاز است.

 شرایط خوابگاه و امکانات آن

برای اشخاصی که در ترکیه دوره های آموزش زبان ثبت نام می کنند خوابگاه به صورت VIP و کاملا استاندارد در محیطی بسیار آرام و مدرن و نیز نزدیک ترین خوابگاه به موسسه برای آنها فراهم می گردد.

در خوابگاه دو وعده غذا که شامل یک وعده صبحانه و یک وعده شام است سرو می شود با توجه به نوع خوابگاهها لیست غذاها متنوع می باشد و  4 تا 7 نوع تنوع غذایی وجود دارد. امکانات خوابگاه شامل اینترنت رایگان، سالن ورزشی، سالن مطالعه، سالن استراحت، صرف قهوه رایگان و نیز صرف عصرانه (چای و کیک) می باشد. نکته مهم اینکه هیچ هزینه ای بابت استفاده از خوابگاه و امکانات آن پرداخت نمی شود.

از چه کتابهایی برای این دوره استفاده می شود؟

غالبا کتابهایی که در این دوره آموزش زبان آلمانی استفاده می شود کتابهایی هستند که در آموزشگاهها روز دنیا و نیز در ایران از آنها جهت آموزش استفاده می شود. به طور خاص کتاب آموزش زبان آلمانی Menschen  مورد استفاده قرار می گیرد. در کنار این کتاب از جزوات و عکسها، فیلم ها، جزوات آموزشی آنلاین، کتابهای کمک آموزشی، نرم افزار ها و اپلیکیشن ها  جهت تکمیل دوره آموزشی مورد استفاده قرار میگیرد.

سیستم و شیوه آموزش زبان آلمانی چگونه است؟

روشها تدریسی و روشهای کلاس داری غالبا به صورت حضوی و آنلاین می باشد .در روش حضوری افراد در کلاس شرکت می کنند و مدرس مباحث را برای شاگردان تشریح می کند و نیز روشهای آنلاین با متد ها و روشهای روز دنیا نیز در دستور کار آموزش زبان آلمانی نیز قرار دارد . در حال حاضر در آکادمی TFF این دو روش در حال اجرا می باشد.

هزینه ثبت نام در دوره آموزش آلمانی و بستن قرارداد

هزینه پکیج دوره آموزش زبان آلمانی که مدت آن 7 ماه می باشد 6500 دلار می باشد و نحوه بستن قرار داد به این صورت است که شخص با حضور در دفتر نمایندگی ها یک جلسه مشاوره با متخصصین آکادمی TFF برگزار می کنند در این جلسات تمامی راهنمایی ها در ارتباط با انتخاب مسیر درست ارائه می گردد. بعد از اتخاذ تصمیم نهایی، قرارداد تنظیم می گردد که بعد از مطالعه، قرارداد بین فرد متقاضی و شرک TFF منعقد می گردد و بلافاصله خدمات موسسه آغاز می شود. پرداخت هزینه به صورت یکجا و یا اقساطی در 3 قسط می باشد. در حالت پرداخت اقساط، 50 درصد مبلغ قرار داد در قسط اول در زمان عقد قرار داد و مابقی طی 2 قسط با افزایش 100 دلار پرداخت می گردد.
نکته مهم اینکه تمام هزینه های اقامت، دوره های آموزشی، خوابگاه، هزینه کتابها و شرکت در آزمون نهایی و … در داخل پکیج ذکر شده و هچ هزینه اضافه ای دریافت نمی گردد.

 

پیام بگذارید