صفحه pr

2خرداد 1402
0 نظر

گروه مهاجرتی – بازرگانی TFF

گروه مهاجرتی – بازرگانی تی. اف. اف به شماره ثبت ۲۷۵۲۴۱۵۸۹۷۰ از سال ۲۰۱۹ در قالب انجام خدمات تحصیلی و آموزشی در کشور ترکیه شروع به فعالیت نمود. در ابتدا با مجوز مرکز آموزشی به شمار ۱۹۷۹۵ از وزارت آموزش عالی ترکیه، این گروه صرفا به انجام خدمات اعزام دانشجو و برگزاری دوره های حاضر سازی جهت تحصیل در دانشگاه های ترکیه و آلمان می‌پرداخت.

اما با گذشت زمان و توسعه زیر ساخت ها، تی. اف. اف به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های مهاجرتی در سایر زمینه های مورد تقاضا در امر مهاجرت و انجام امور بازرگانی( تامین مواد اولیه برای داخل و یافتن فرصت صادرات برای محصولات ایرانی در خارج از کشور) به ارائه خدمات ادامه داد.

اکنون گروه مهاجرتی – بازرگانی تی. اف.اف با دفتر مرکزی فعال در ایران، شهر تهران ( شرکت توسعه فرصت فردا به شماره ثبت ۵۸۳۹۲۱ ) و شعب فعال در شهر شیراز ( شرکت طرح بزرگ به شماره ثبت ۴۱۱۷ ) و شهر بندرعباس ( شرکت توان فرا فرصت – در شرف تاسیس ) و نمایندگی در کشور هندوستان در نظر دارد تا فرایند مهاجرت و امور بازرگانی را تسهیل نموده و به متقاضیان کمک نماید تا درساختن زندگی دوم آرامش بیشتری را تجربه نمایند.

سامانه نوبت دهی مشاوره

[Counseling]

همکاران ما

عضویت گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا در شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام

گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا در راستای تقویت ارائه آموزش‌های آزاد مجازی و جذب و تبادل دانشجو به خانواده بزرگ شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام پیوست.

به گزارش روابط عمومی شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام، مشارکت در برگزاری دوره‌های آموزش مجازی آزاد، جذب و تبادل دانشجو، جذب اعضای جدید و فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی و تجاری‌سازی دانش از محورهای اصلی مورد تاکید در این همکاری‌ها خواهد بود.

ادامه مطلب

همکاری با کلینیک مرعشی

ویژه مهاجرت دندان پزشکان به کشور آلمان


شرایط همکاری

دوره های آموزشی

دوره آموزشی زبان انگلیسی

دوره زبان انگلیسی برای کسانی که قصد دریافت اقامت کشورهایی که انگلیسی زبان هستند به صورت غیر حضوری و آنلاین با متدها و روشهای روز دنیا در دستور کار  موسسه TFF قرار دارد. بنا به در خواست اشخاص کلاسها می تواند به صورت حضوری نیز برگزار گردد.

دوره آموزشی TOMER /Myös

جهت تحصیل در ترکیه شرکت در آزمون Myös که متشکل از سه بخش: هوش ، هندسه و ریاضی است، الزامی می باشد. همچنین ارائه مدرک زبان ترکی TOMER پس از قبولی در دانشکاه ضروری و از الزامات تحصیل در ترکیه می باشد.

دوره آموزشی زبان آلمانی

روشهای تدریسی و کلاس داری غالبا به صورت حضوی و آنلاین می باشد .در روش حضوری افراد در کلاس شرکت می کنند و مدرس مباحث را برای شاگردان تشریح می کند و نیز روشهای آنلاین با متد ها و روشهای روز دنیا نیز در دستور کار آموزش زبان آلمانی نیز قرار دارد.

خدمات ما

صادرات و واردات

گروه مهاجرتی – بازرگانی تی . اف. اف آماده همکاری با واحدهای صنعتی به منظور تامین مواد اولیه از طریق هاب های بازرگانی اروپا، چین و مالزی و همچنین ایجاد فرصت و بازار برای محصولات ایرانی در سراسر جهان می باشد.


سامانه ثبت سفارش

مهاجرت ورزشی

گروه مشاوران بین المللی TFF ترکیه آماده همکاری با ورزشکاران با استعداد در زمینه رشته های مختلف ورزشی جهت مهاجرت ورزشی به کشور ترکیه می باشد. از طریق سامانه ثبت مشخصات در خواست خود را ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل گردد.


سامانه ثبت مشخصات

دارالترجمه

گروه مهاجرتی – بازرگانی تی . اف. اف در راستای همکاری با دارالترجمه های رسمی آماده ترجمه و اخذ تاییدات لازم جهت متقاضیان استفاده کننده از برنامه مهاجرتی و بازرگانی می باشد.


سامانه ثبت سفارش ترجمه مدارک

دورهای حاضر سازی دانشگاه

واحد آموزشی گروه مهاجرتی – بازرگانی تی.اف.اف سال هاست که با برگزاری دوره های آموزشی متناسب با آزمون ورودی دانشگاه های؛ متقاضیان تحصیل در خارج از کشور را یاری می نماید تا تحصیلات خود را ارتقا بخشند. این دوره ها در قالب پکیج های کامل ارائه می گردند و کالج تی.اف.اف به شما اطمینان میدهد که هیچگونه دغدغه ای را برای تحصیل در خارج نداشته باشید.

برگزاری دوره های آموزشی مهارت محور

 آکادمی تی. اف. اف با مجوز آموزشی از وزارت آموزش عالی ترکیه و طرف قرارداد رسمی دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه آماده ارائه خدمات به منظور برگزاری دوره های آموزشی مهارت محور در رشته های مختلف آرایشی، بهداشتی، آشپزی، مدیریت و … برای ارگانها و یا نهادهای مختلف همراه با ارائه گواهینامه معتبر بین المللی از دانشگاه های ترکیه می باشد.

اخذ پاسپورت ترکیه

یکی از ساده ترین روشها برای دریافت پاسپورت ترکیه خریدملک با ارزش بالای 400.000 دلار و یا سرمایه گذاری در این کشور می باشد. به یاد داشته باشید که خرید ملک از دریافت پاسپورت دو موضوع کاملا متفاوت از یکدیگر می باشد و این موضوعی است که مارا از یک مشاوره املاک ساده مستثنی می نماید.

ثبت شرکت

فعالیت اقتصادی در سطح بین المللی نیازمند ثبت شرکت می باشد. گروه مهاجرتی – بازرگانی تی.اف.اف به شما اطمینان خواهد داد تا به بهترین شیوه ممکن پایه های بیزنیس خود را در کشور‌ مورد نظرتان محکم نمایید.

کاریابی

گروه مهاجرتی – بازرگانی تی.اف.اف با کارشناسان مجرب، شما را در یافتن شغل مناسب در کشور ترکیه و سایر کشور ها یاری می‌نماید. در این مسیر تی.اف.اف به منظور شکل دهی زیر ساخت های لازم‌ جهت اقامت شما در کشور جدید، با شما خواهد بود.

اخذ ویزای کشورهای اروپایی

گروه مهاجرتی – بازرگانی تی.اف.اف با داشتن وکلای مجرب و متخصص محلی در کشور های اروپایی آماده ارائه مشاوره و پیگیری فرایند درخواست انواع ویزا‌ در سراسر جهان می‌باشد.

اخبار و مقالات

انتصاب آقای دکتر سالار کریمی‌پور به مشاور دستیار اجرایی شبکه دانشگاه‌‌های مجازی جهان اسلام در حوزه تبادلات دانشجویی

انتصاب آقای دکتر سالار کریمی‌پور به مشاور دستیار اجرایی شبکه دانشگاه‌‌های مجازی جهان اسلام در حوزه تبادلات دانشجویی

عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با انجمن صنفی کانون های فنی و حرفه ای آموزشگاه های آزاد کشور

عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با انجمن صنفی کانون های فنی و حرفه ای آموزشگاه های آزاد کشور

عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با موسسه آموزش عالی زبدگان

عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با موسسه آموزش عالی زبدگان

عضویت گروه مشاوران توسعه فرصت فردا در شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام

عضویت گروه مشاوران توسعه فرصت فردا در شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام

 

 • انتصاب آقای دکتر سالار کریمی‌پور به مشاور دستیار اجرایی شبکه دانشگاه‌‌های مجازی جهان اسلام در حوزه تبادلات دانشجویی

   

 • عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با انجمن صنفی کانون های فنی و حرفه ای آموزشگاه های آزاد کشور

   

 • عقد تفاهم‌نامه همکاری مشترک گروه مهاجرتی – بازرگانی توسعه فرصت فردا با موسسه آموزش عالی زبدگان

   

 • عضویت گروه مشاوران توسعه فرصت فردا در شبکه دانشگاه‌های مجازی جهان اسلام

   


سایر خبرها

نمایندگان ما

نمایندگان رسمی ما

salar
آقای دکتر
سالار کریمی پور
نماینده استان تهران
WhatsApp-Image-2021-11-13-at-8.29.49-PM-2
آقای مهندس
غلامرضا باعثی
نماینده استان هرمزگان
mashahd
آقای مهندس
پیمان سالاری
نماینده استان خراسان رضوی
Untitled-1
خانم مهندس
الهه سلطان خواه
نماینده روسیه
WhatsApp Image 2022-06-23 at 5.06.39 AM
آقای مهندس
مهدی گنج خانی
نماینده آمریکا
siros
آقای دکتر
سیروس زابلی
نماینده هندوستان

سوالات متداول

چرا مهاجرت به ترکیه برای ایرانی ها جذاب است؟

ترکیه یکی از بهترین کشورها برای تحصیل و یا سرمایه گذاری می باشد. ترکیه به دلیل همسایگی با ایران هزینه حمل و نقل ارزانتر است و مکان مناسبی برای مهاجرت می باشد. از دیگر مزایای ترکیه عدم نیاز به ویزا برای ایرانی ها می باشد. کشورهایی مثل گرجستان، ارمنستان، آذربایجان و… تلاش کردند که به سطح موفقیت و پیشرفت ترکیه برسند ولی هنوز نتوانستند.

تحصیل در ترکیه به چه صورت امکان پذیر است؟

تحصیل در ترکیه از طریق موفقیت در آزمونهای Yos  و SAT امکانپذیر می باشد. در این زمینه گروه مشاوران TFF آماده برگزاری کلاسهای آموزشی می باشد

شرایط اصلی دریافت پاسپورت ترکیه چگونه است؟

اگرشخصی بخواهد برای دریافت پاسپورت ترکیه اقدام کند از طرق زیر می تواند اقدام کند:

پرداخت بیمه

اگر شما در ترکیه اجازه کار داشته باشید و ۵ سال بیمه پرداخت بشهف بعد از ۵ سال می تونید پاسپورت ترکیه دریافت کنید . توجه داشته باشید که این ۵ سال باید به صورت مداوم باشد.

سرمایه گذاری

برای سرمایه گذاری در ترکیه شما می توانید با خرید ملک به ارزش ۵۰۰ هزار دلار یا حداقل ۲۵۰ هزار دلار برای خودتان و فرزندان زیر ۱۸ سال پاسپورت ترکیه دریافت کنید.


سوالات بیشتر

پیام بگذارید