آموزش زبان انگلیسی

23آذر 1400
0 نظر

آموزش زبان انگلیسی شامل چه مباحثی می باشد؟

آموزش زبان انگلیسی شامل مباحث Intermediate و Uper Intermediate می باشد. طول مدت دوره بر حسب اتمام کتاب حدود 1 ماه می باشد.کلاسها به صورت 5 روز در هفته  و هر روز 2 ساعت می باشد کتابهایی که از طرف آکادمی TFF معرفی جهت آموزش معرفی می شود برای سطح Intermediate شامل کتابهای four corners که دارای 4 جلد از 1 تا 4  می باشد. و بعد از آن در سطح Uper Intermediate کتابهای passages که شامل 2 جلد 1 تا 2 می باشد.

سیستم و شیوه آموزش انگلیسی چگونه است؟

سیستم آموزشی به صورت آنلاین می باشد که فراگیران زبان می توانند از طریق google meet یا sky room و از طریق پلت فرمی که از طریق استاد ارائه می گردد به صورت آنلاین و 5 روز در هفته آموزش ها را دریافت کنند و بدین ترتیب مباحث کتابها در سطح Intermediate در طول مدت 1 ماه به اتمام می رسد ولی مباحث کتابهای سطح Uper Intermediate در مدت 2 ماه به اتمام میرسد.

طول مدت این دوره چقدر است؟

مدت اقامت در ترکیه برای یادگیری زبان انگلیسی حدود 7 ماه می باشد بدین صورت که 4 ماه برای گذراندن کتاب 1 تا 4 four corners و بسته به سطح زبان آموز در سطح Uper Intermediate هر کتاب 2 ماه زمان برای آموزش نیاز است.

شرایط خوابگاه و امکانات آن

آکادمی TFF برای اشخاصی که در دوره های آموزش زبان ثبت نام می کنند خوابگاه در محیطی بسیار آرام و مدرن  در نظر می گیرد . بدین منظور نزدیک ترین خوابگاه به موسسه برای آنها فراهم میگردد.

در خوابگاه دو وعده غذا که شامل یک وعده صبحانه و یک وعده شام می باشد سرو می شود. امکانات خوابگاه شامل اینترنت رایگان، سالن ورزشی، سالن مطالعه می باشد.

نحوه بستن قرارداد به چه صورت است؟

نحوه بستن قرارداد بدین صورت است که افراد یک جلسه مشاوره با متخصصین آکادمی TFF برگزار می کنند در این جلسات تمامی راهنمایی ها در ارتباط با انتخاب مسیر درست ارائه می گردد. بعد از اتخاذ تصمیم نهایی، قرارداد تنظیم می گردد که بعد از مطالعه، قرارداد بین فرد متقاضی و شرک TFF منعقد می گردد و بلافاصله خدمات موسسه آغاز می شود.

پیام بگذارید