دوره های حاضرسازی دانشگاهها

7آذر 1400
0 نظر

برای دریافت ویزای کشورهای مختلف نیاز است که یکسری دوره های آموزش زبان کشورهای هدف آموزش داده شود این آموزشها با هزینه مناسب و توسط اساتید خبره و در محیطی آرام و با امکانات رفاهی مناسب ارائه می گردد. مجموعه اکادمی TFF این مسیر را برای عزیزانی که قصد اخذ ویزای کشورهای مختلف را داند هموار می کند.

دوره های آموزش زبان در ترکیه

بعضی از این دوره ها نیاز به حضور در ترکیه نیست و از نظر زمان و هزینه مرقوم به صرفه نیست مثل زبان انگلیسی . بنابراین بهتره برای اخذ ویزای کشورهایی که نیاز به زبان انگلیسی هست، در ایران دوره زبان گذرانده شود.

 نکته مهم اینکه برای ایرانیان گرفتن اخذ ویزا و گرفتن وقت سفارت کشورهایی که انگلیسی زبان هستند بسیار دشوار است و بهترین راه این است که از ترکیه اقدام کنند بنابراین می توانند کلاسهای آموزش زبان انگلیسی را در ترکیه و به صورت غیر حضوری در ایران بگذرانند.

برای دیگرکشورها که زبان آنها انگلیسی نیست مثل آلمان، گذراندن کلاس آلمانی در آکادمی TFF در ترکیه حائز اهمیت می باشد.

دوره های حاضر سازی دانشگاهها

دوره های حاضر سازی دانشگاهها با توجه به نوع کشور انتخابی متفاوت است. این دوره ها اصولا با توجه به بازه های زمانی که دارد از 3 ماه تا 8 ماه متغیر است و با توجه به نوع انتخاب کشورها آزمون مختص به خود را دارد. مثلا برای ترکیه دو نوع  دوره آموزشی YOS و SAT برگزار می گردد که نیاز است دوره های حاضر سازی برای شرکت در این آزمونها برگزار انجام شود.

دوره هایYOS

این دوره ها به زبان ترکی آموزش داده می شود که هر ساله 100 آزمون در ترکیه برگزار می گردد و قبولی در آن بسیار راحت است و می توان به راحتی وارد دانشگاههای ترکیه شد.

دوره های SAT

آزمون SAT به زبان انگلیسی است و انتخاب آن برای کشور ترکیه مناسب نیست چون در ترکیه 10 درصد دانشگاهها به زبان انگلیسی است و پیشنهاد می شود کسانی که آزمون SAT می دهند از مدرک آن  برای دیگر کشورها استفاده می کنند.

معرفی اساتید

اساتید شاغل در آکادمی TFF تسلط کافی به آموزش زبان ترکی استانبولی دارند. طول مدت دوره با توجه به دوره زمانی که ثبت نام متغیر است. ایده آل ترین دوره، دوره 8 ماهه است که این بازه زمانی بسیار ایده آل است برای موفقیت در آزمون نهایی. هر چقدر دوره کوتاه تر می شود شرایط فهم و خواندن دشوارتر می شود.

کسانی هستند که در ایران دوره های آموزشی را طی کردنند و می توانند با گذراندن 3 ماه دوره در ترکیه به سطح ایده آل برسند و در نهایت برای آزمون نهایی آماده شوند.

به طور کلی دوره های آموزشی YOS و SAT در مدت زمان 8 ماه در آکادمی TFF با امکانات رفاهی شامل تراسنفر از فرودگاه ، خوابگاه، وعده غذایی مناسب، یکسال اقامت ترکیه، اتوبوس حمل و نقل داخل شهر، اینترنت رایگان در خابگاه، استفاده از کتابخانه و کافه  برگزار می گردد.

در دوره های حاضر سازی زبان ترکیه به صورت تخصصی کتاب از طرف آکادمی TFF ارائه می گردد و تا انتهای دوره 30 آزمون آزمایشی برگزار می گردد تا دانشجو به سطح بالایی برای شرکت در آزمون نهایی ورود به دانشگاه برسد.

ثبت در خواست مشاوره
از طریق فرم زیر می توانید وقت مشاوره دریافت کنید یا با شماره تلفن 09367181788 در واتس آپ در تماس باشید .

دریافت وقت مشاوره

[bookly-form hide="week_days"]

پیام بگذارید